Rozprávky z malého ostrova - CD Zväčšiť

Rozprávky z malého ostrova - CD

83SPA0083-2

Nový produkt

Bol raz jeden ostrov, ktorý bol taký malý, že Maják mu nepostavili na brehu, ale rovno uprostred. Stál tam dlho opustený, jedinou jeho priateľkou bola Čajka, ktorá nám priletela vyrozprávať jeho príbehy.

Rozprávky z ďalekých krajín
Label: A.L.I. CD

Viac detailov

Ukážka

5,99 € s DPH

Detaily

1. O majáku

Bol raz jeden ostrov, ktorý bol taký malý, že Maják mu nepostavili na brehu, ako býva zvykom, ale rovno uprostred. Stál tam dlho opustený a nemal sa s kým podeliť o veselé pesničky, ktoré k nemu privial vietor od roztopašných morských vĺn. Obklopoval ho len starý ufrflaný Múr, ktorý ich už tisíckrát počul a vôbec sa mu nezdali byť zábavné. Jedinou jeho priateľkou bola múdra Čajka. Nuž a práve táto čajka priletí priamo k vám, aby vám vyrozprávala príbehy malého ostrova.

Účinkujú:

Čajka: Oľga Šalagová

Maják: Štefan Martinovič

Múr: František Kovár

Mangovník: Branislav Deák

Banánovník: Pavol Katrinec

Kokosovník: Marek Kundlák

Vlnky: Andrea Martvoňová, Miroslava Pavlíková, Zuzana Konečná

2. O dvoch malých plameniakoch

Keď ostrov časom podrástol (nebol to totiž obyčajný, ale koralový ostrov), uprostred neho vzniklo jazero, pri ktorom sa usadila kolónia plameniakov. Boli medzi nimi aj dva celkom malé plameniačiky - braček a sestrička. Boli veľmi hravé a zo všetkého najradšej sa hrali na skrývačku. Neboli však ružové, ako ich rodičia, ale biele. A tak sa nemohli schovať ani pri západe, ani pri východe slnka, keď ružoveli zore. Všade ich bolo vidno. A ako to s nimi nakoniec dopadlo? To vám už rozpovie múdra čajka.

Účinkujú:

Čajka: Oľga Šalagová

Braček: Kamil Kollárik

Sestrička: Táňa Pauhofová

Mama Plamenná: Lucia Vráblicová

Včela: Júlia Horváthová

Krokodíl: Štefan Kožka

3. O námorníkovi a loďke

Keď ostrov ešte viac podrástol, na jeho brehu vznikol malý prístav. Jedného dňa tam múdra čajka stretne plačúceho námorníka, ktorému sa stratila loďka. Čajka loďku na mori nájde a zistí, že od námorníka ušla sama, lebo s ňou vôbec nechodil na more - stále hral v prístave karty. Loďka sa s námorníkom napokon zmieri a spoločne s čajkou zamieria cez more priamo k vám.

Účinkujú:

Čajka: Oľga Šalagová

Námorník: Marián Miezga

Loďka: Daniela Pribullová

Vlnky: Andrea Martvoňová, Miroslava Pavlíková, Zuzana Konečná

Autor: Simona Rezníčeková

Réžia: Oľga Janíková

Dramaturgia: Lucia Blašková

Hudba: Matej Haasz

Zvuková réžia: Ing. Peter Daniška

Výtvarný návrh C Peter Skala

Grafická úprava C Layout JS.

Label: A.L.I. CD